Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


RyszardCyrano napisał(a):witam
czym przykleić uszczelkę, która jest między nadwoziem a drzwiami.
czy jest jakaś specjalna taśma i gdzie ją kupić.
pozdrawiam





















dyzio_20vt napisał(a):bądź Uszczelek przy górnym rancie do których drzwi przylegają. Są miejsca odchodzące i chciałem je przykleić na nowo.


WhiteBoy napisał(a):nie zgodzę się z tobą że taśma 3M nie da rady ! Wręcz przeciwnie jest rewelacyjna wiem stosuje parę lat !





Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość