Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior



pacmano napisał(a):Czy standardowe reflektory z Leona II sa takie same jak w wersji po lifcie? Pekla mi obudowa i nie wiem za ktorymi patrzec.



Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 0 gości