Witam, czy ktoś z Was został zaproszony przez serwis na wymianę jakiegoś elementu (blaszki) mocowania turbiny która może powodować głośną pracę silnika? Podobno to akcja ogólnopolska i mój nr VIN się na tą akcję kwalifikuje.
W moim 1.2 też to robili. Ale nie zapraszali mnie specjalnie. Wyszło po tym, jak silnik przechodził w tryb awaryjny i turbo nie działało. Pojechałem na serwis i pan oznajmił że na to jest akcja serwisowa. Po wymianie podkładki pod turbem problem zniknął.