Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior






migus102 napisał(a):Cześć![]()
Dziś miałem podobnie nie działa mi środek, kolego oczkolek mógłbyś napisać coś więcej w jakich zakresach temperatur nie działa środkowy nawiewu??





Jeżeli jest to klimatronik to w niektórych warunkach temperaturowych potrafi on wyłączyć nawiew ze środkowych kratek.
gdzieś było o tym na forum




Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości