Zauważyłem podczas zmiany biegów wyraźne stuki pojawiające się przy zmianie z 1>2>3. Nie jestem pewien czy ten temat był już gdzieś poruszany... Zaniepokoiłem się tym trochę zważywszy na fakt, że auto przejechało dopiero 1 tyś
pozdrawiam
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior




daniel28 napisał(a):Jesteś pewien że to skrzynia ? Może sprzęgło podczas odpuszczania przy redukcji 1-2-3 . 4-5-(6) nie słuchać z wiadomych przyczyn.


PrzemcioDz napisał(a): Planuję zmianę oleju w kwietniu i nie wiem czy zgłosić to przy okazji w serwisie. Ewentualnie jakie są szanse, że się za to zabiorą?
pozdrawiam

verton91 napisał(a):miałem te same stuki, okazalo się że stukają mi klucze od domu w schowku
zabawne, choć mało pomocne
daniel28 napisał(a):Jesteś pewien że to skrzynia ? Może sprzęgło podczas odpuszczania przy redukcji 1-2-3 . 4-5-(6) nie słuchać z wiadomych przyczyn.








Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości