jak w temacie, jaką instalację LPG zamontować do Leona III 2.0 280KM 2015r.? i czy w ogóle warto to robić, obawiam się skutków ubocznych tego zabiegu...... dzięki za info. Pozdrawiam
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior









adbur napisał(a):Zakładaj instalacje u DOBREGO gazownika aby później nie wypisywać na forum , że gaz to zło i że tylko do kuchenek i że
nie gazować cupry itp. Gaz da się założyć nawet do silnika wankla.
Lepiej niech pali cupra 17lpg niż 15 noPb.



powód jak w większości nowych aut - gniazda zaworowe z gównolitu, prasowanego ryżu; a gdy jest LPG fabryczne to są tzw. gniazda wzmacniane - czytaj i tak gorsze, niż standardowe 20 lat temu...maciek89 napisał(a): Z jakiegoś powodu ludzie nie montują tam gazu











tzok "Pali mi 4-4,5 l/100 km benzyny"

90 tkm jak na wtryski LPG to rzekłbym sporotzok napisał(a):przy 90 tys. km przebiegu wtryski już nie trzymają LPG

Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość