Wszystko co dotyczy silnika, przeniesienie napedu, modyfikacje...
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez ggregorii » 16 listopada 2019, 18:35
Hej coś stuka z okolic rozrządu i zastanawiam się co to moze być ? Przebieg niespełna 70 tyś wiec dziwne już by się sypał ? może wariator-y ?
Filmik na youtubie trzeba się wsłuchać bo youtub zniekształcił tak dźwięk ze prawie nie słychać,.
https://youtu.be/-wy4iuvjcaY
-
Zobacz Profil

ggregorii
- Sport

-
- Posty: 484
- Dołączył(a): 25 kwietnia 2013, 10:51
- Region: lubelskie
- Auto: Leon 5F FR
- Silnik: benzyna 1.4
Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości