Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Cupra72 napisał(a):Byłem u mechanika i na misce olejowej był biały nalot,po sprawdzeniu(od dołu) na pompie widać płyn.Wyjeżdżąjąc z garażu nie ma plam wody(samego płynu jakoś znacząco nie ubywa),Panowie(może ktoś z was miał podobny przypadek),uszczelka(połączenie pompy z termostatem) czy sama pompa.Pytam bo rozbierając nie wiem co zamawiać,uszczelkę ,czy samą pompę.


Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości