Wszystko co dotyczy silnika, przeniesienie napedu, modyfikacje...
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez Mateo5f » 29 maja 2022, 19:11
Witam. Z racji tego że przebieg dobił 200 tys chciałbym wymienić olej w skrzyni. Dużo czytałem jedni każą drudzy nie tak samo jak z producentem oleju. Co mówicie kupować oryginalny czy lepiej zamiennik. Czytałem również że w moim przypadku wymiana jest skomplikowana trzeba blokować skrzynie coś rozbierać żeby nalać później oleju. Posiadam 1.4 150 km z ACT. Jeśli temat był to przepraszam.
-
Zobacz Profil
Mateo5f
- Stella

-
- Posty: 2
- Dołączył(a): 29 maja 2022, 19:06
- Region: wielkopolskie
- Auto: Leon 5f 1.4 150
- Silnik: CJXA 2.0
Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości