Dane techniczne, osiągi, eksploatacja, ...
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez Nosio » 31 maja 2026, 09:09
Witam. Auto Leon 1m1 haldex 1gen. Mam problem wycieka olej z wężyka odpowietrzającego haldex. Ten co idzie od haldexa do nadwozia. Mam pytanie jaka jest przyczyna tego wycieku.
-
Zobacz Profil
Nosio
- Stella +

-
- Posty: 39
- Dołączył(a): 23 maja 2013, 17:24
- Auto: Seat Leon
- Silnik: BCB 1.6
Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości