Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior




cupra 2 napisał(a):padł czujnik w zamku w drzwiach kierowcy.
cupra 2 napisał(a):w ASO powiedziano iż trzeba cały zamek wymienić



cupra 2 napisał(a):A sam czujnik kosztował 7 zł.









Powrót do VAG - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość