Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior





barth napisał(a):Gaspar dopisuje ciebie do listy
mw1978 napisał(a):klapki na podnosniki mozecie kupic w ASO. To juz nie jest tak drogie

Tonny S napisał(a):barth, kumaj czacze.















Patee napisał(a):
Czy ktos wie czy rozni sie prawy prog od lewego? Bo dzis ogladalem i nie moge tego stwierdzic.
Pozdro

Powrót do VAG - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 2 gości