Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior















progi mam 2 juz, wiec uderzam w pierwszym wolnym terminie do kolesia
i bede wiedzial co i jak

bacardi napisał(a):Petee mam nadzieje...

Patee napisał(a):jak tak dalej bedziesz pisal to go na pewno polamie







bacardi napisał(a):No w koncu udalo mi sie dostarczyc brakujacy prog [...]

sopel napisał(a):No już nie wspomnę kto gonił do Radomia jak bagażówka ze zderzakiem dla Batha i progiem do plagiatu ...


Patee napisał(a):wiec powtorze pierwsze sztuki powinny byc w tygodniu 7-11 listopad


txh napisał(a):Pierwszy na dostawe do wawy

michał kozak napisał(a):COLLIBRA


ali napisał(a):michał kozak napisał/a:
COLLIBRA
CzAdo napisał(a):ali, hehehe napoczatku tez myslalem ze COOLIBEER to COLIBER

Powrót do VAG - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości