Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior




daniel28 napisał(a):Wsteczny nie ma synchronizatorapozdrowienia dla kierownika serwisu








pyoro napisał(a):Powiem szczerze ze jedynka zamiast wstecznego to mi jeszcze nie weszła.

Thriade napisał(a):co jest dosyć zabawne bo jeździłam wcześniej np. golfem gdzie jest taki sam system i jakoś nie miałam problemów..















Vampire1984 napisał(a):MYF nie produkuja jak pisales tzn nie montuja od 14 roku moj jest z 13


bmelon napisał(a):Czy w wersji silnikowej leona1.8 i 1.4 benzyna są montowane w tym samym okresie produkcji te same odmiany / tak samo kodowane / skrzynii biegów?













Vampire1984 napisał(a):Moj vin VSSZZZ5FZER029258






lycone napisał(a):Jaka skrzynia siedzi w 2.0 TDI 184KM? Też są z nimi problemy?
Wysłane z mojego Note 2









Powrót do Leon 3 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość