Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


Grześ napisał(a):mysle ze w aso nie mogą pracować takie tępaki żeby nalać do dyfra olej z haldexa maja do dyspozycji Elze a tam jest rys po rys i nie da sie pomylic







Robal_26 napisał(a):robus1123, ja po swoim przypadku doszedłem do wniosku że na przyczynę negatywu z tyłu ma wpływ stan tylnych sprężyn ale jeśli u kolegi sa one OK to jedynym rozwiązaniem jest jak wspomniałeś zastosowanie regulowanych sportowych drążków wahaczy , które również mam u siebie










Dragos napisał(a):Cześć, co może być przyczyną stukania w Haldexie przy jago załączaniu się podczas skręcania? Wymiana oleju może być na to lekarstwem?

















grishka84 napisał(a):No i różnica między 2.8 a 3.2 to jakies 45 KM także raczej sporo


Pako162 napisał(a):O ile R-ka trzyma serię
grishka84 napisał(a):No i różnica między 2.8 a 3.2 to jakies 45 KM także raczej sporo

DzieX napisał(a):Pako162 napisał(a):O ile R-ka trzyma serię
Bo jak wiemy, 2.8 zawsze trzyma serię


grishka84 napisał(a):Tak czy siak potwierdza się reguła,że wyatrczy posiedzieć na forach i od razu zlatuje się na ziemie


grishka84 napisał(a):10 -12k




DzieX napisał(a):To ciekawe dlaczego wychodziło tylko w 4wd?
Odpowiem - czasem do trzeciego biegu włącznie, brak trakcji.




Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość