Jak pojedziesz powołaj się na czerwonego 1.4 SC
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior




artek90 napisał(a):dwumas, problem znanyhttps://www.youtube.com/watch?v=83628QFpgj4
https://www.youtube.com/watch?v=cBhpgu5EYc0












macieluk napisał(a):To ten odgłos też mam. Natomiast do mnie dochodzi to "rzężenie".




czapel napisał(a):Bardziej chodzi mi o to chrobotanie na luzie po wciśnięciu sprzęgła cisza. Miałem identyko w alfie wymiana 2 razy dwumasu sprzęgła 2 razy skrzyni i to samo nadal było.



czapel napisał(a):ten defekt w nowym aucie to jaja są.


























Powrót do Leon 3 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości