Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Chlapacze w 1P

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez mpuzon » 2 listopada 2008, 17:36

Czesc,

Zastanawiam sie nad zakupem chlapaczy. Czy ktos ma je moze w swoim aucie, bo nie wiem czy czasmi nie zepsuja designu autka :) ale za to sa praktyczne :)
Zobacz Profil
mpuzon
Stella +
Stella +
 
Posty: 32
Dołączył(a): 30 marca 2008, 20:47
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: Seat Leon II 1.4 TSI

Reklama

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez cypreess » 2 listopada 2008, 18:09

Chlapacze pasują jak dla mnie tylko do białych OZtów :P
Zobacz Profil
cypreess
Sport
Sport
 
Posty: 235
Dołączył(a): 27 maja 2008, 19:16
Lokalizacja: małopolska
Auto: 1P
Silnik: BKD 2.0

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez mpuzon » 2 listopada 2008, 19:17

Moze i tak ale ja powaznie sie zastanwiam tylko 400 za komplet to drogo troche
Zobacz Profil
mpuzon
Stella +
Stella +
 
Posty: 32
Dołączył(a): 30 marca 2008, 20:47
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: Seat Leon II 1.4 TSI

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez aroslaw75 » 2 listopada 2008, 19:29

Ja bym nie zakładał chlapaczy, troche do takiego samochodu opciach ale kto co lubi.
Seat Ibiza 6K FL 1.4 (2002-2004)
Seat Leon 1M 1.6 (2004-2006)
Seat Leon 1P 1.9 (2006-2017)
Seat Leon FR ST 1.4 ACT (2014-....)
Seat Ibiza KJ 1.0 TSI
Pozdrawiam Arek

Drukarnia http://www.risani.go3.pl
http://www.zksrow.rybnik.com.pl/
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
aroslaw75
TopSport
TopSport
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 15 marca 2008, 20:22
Lokalizacja: Rybnik
Auto: Seat Leon FR ST
Silnik: CJXA 2.0

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez biloowa » 2 listopada 2008, 19:59

aroslaw75 napisał(a):Ja bym nie zakładał chlapaczy, troche do takiego samochodu opciach ale kto co lubi.


moim zdaniem to żaden obciach. Mi osobiście chlapacze w leonie się podobają.
Zobacz Profil
biloowa
Sport
Sport
 
Posty: 296
Dołączył(a): 1 stycznia 2006, 14:27
Lokalizacja: Człuchów
Auto: LEON II FR TFSI

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez AdamTower » 2 listopada 2008, 20:26

chlapacze w leonie ?? :o to jeszcze misia na kierownicę i pokrowce na fotele z Selgrosu....
sorry, za mój cynizm, ale leon to nie lanos :kreci:
bez urazy :piwo:
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
AdamTower
Sympatyk LeonClub
 
Posty: 2959
Dołączył(a): 29 marca 2004, 19:36
Lokalizacja: Kępno
Auto: AUDI A5 2.0TFSI+
Silnik: benzyna 2.0 turbo

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez cypreess » 2 listopada 2008, 20:55

podeślijcie jakieś fotki leona z chlapaczami :D chętnie bym zobaczył :D
Zobacz Profil
cypreess
Sport
Sport
 
Posty: 235
Dołączył(a): 27 maja 2008, 19:16
Lokalizacja: małopolska
Auto: 1P
Silnik: BKD 2.0

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez noktoto » 2 listopada 2008, 21:20

http://www.seatcupra.net/forums/showthread.php?t=152306

Tak dramatycznie to to nie wygląda. Ja jednak obejdę się bez :)
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
noktoto
Cupra
Cupra
 
Posty: 2513
Dołączył(a): 22 lipca 2008, 21:46
Lokalizacja: Mazowieckie
Auto: GTI Performance
Silnik: benzyna 2.0 turbo

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez cypreess » 2 listopada 2008, 21:32

Nie no, wyglada jakby ktoś przygotowywał się do wyscigu cross country :hahaha:
Zobacz Profil
cypreess
Sport
Sport
 
Posty: 235
Dołączył(a): 27 maja 2008, 19:16
Lokalizacja: małopolska
Auto: 1P
Silnik: BKD 2.0

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez aroslaw75 » 2 listopada 2008, 21:43

Ja bym tego do swojego auta nie założył :no:
Seat Ibiza 6K FL 1.4 (2002-2004)
Seat Leon 1M 1.6 (2004-2006)
Seat Leon 1P 1.9 (2006-2017)
Seat Leon FR ST 1.4 ACT (2014-....)
Seat Ibiza KJ 1.0 TSI
Pozdrawiam Arek

Drukarnia http://www.risani.go3.pl
http://www.zksrow.rybnik.com.pl/
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
aroslaw75
TopSport
TopSport
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 15 marca 2008, 20:22
Lokalizacja: Rybnik
Auto: Seat Leon FR ST
Silnik: CJXA 2.0

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez noktoto » 2 listopada 2008, 22:06

Kolejny temat: pasek uziemiający ;)
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
noktoto
Cupra
Cupra
 
Posty: 2513
Dołączył(a): 22 lipca 2008, 21:46
Lokalizacja: Mazowieckie
Auto: GTI Performance
Silnik: benzyna 2.0 turbo

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez cypreess » 2 listopada 2008, 22:14

To ja proponuje dokleić znaczek FSO na front a z tylu napis Leon wymienic na POLONEZ :D:D:D :peace: do tego chlapacze i mamy full wypas :hahaha:
Zobacz Profil
cypreess
Sport
Sport
 
Posty: 235
Dołączył(a): 27 maja 2008, 19:16
Lokalizacja: małopolska
Auto: 1P
Silnik: BKD 2.0

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez bono » 2 listopada 2008, 22:25

mpuzon, co chlapacze mają wspólnego z usterkami ??
I znowu Leon :D

Pozdrawiam
Blazej (Bono)
Obrazek
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
bono
Sympatyk LeonClub
 
Posty: 6318
Dołączył(a): 31 sierpnia 2006, 21:48
Lokalizacja: Niemcy
Region: zagranica
Auto: Skoda Superb
Silnik: benzyna 2.0 turbo

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez Piotrek_tdi » 3 listopada 2008, 00:11

Masakra jakaś te chlapacze....
Podpis niezgodny z regulaminem /usunięto Admin
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Piotrek_tdi
FR
FR
 
Posty: 1673
Dołączył(a): 13 listopada 2007, 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Auto: GT TCe EDC
Silnik: CJXA 2.0

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez cypreess » 3 listopada 2008, 08:06

Chlapniem .... bo uśniem :piwko: haha
Zobacz Profil
cypreess
Sport
Sport
 
Posty: 235
Dołączył(a): 27 maja 2008, 19:16
Lokalizacja: małopolska
Auto: 1P
Silnik: BKD 2.0

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez mpuzon » 3 listopada 2008, 09:05

Hej,

W sumie to nic nie mają wspólnego z usterkami. Sam niewme dlaczego ten temat tu wrzucilem. Sorki.

Jakos coraz bardziej skutecznie przekonujecie mnie ze to niezbyt dobry pomysl :)
Zobacz Profil
mpuzon
Stella +
Stella +
 
Posty: 32
Dołączył(a): 30 marca 2008, 20:47
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: Seat Leon II 1.4 TSI

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez AdamTower » 3 listopada 2008, 09:15

wydzieliłem odrębny temat dot. chlapaczy ;)
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
AdamTower
Sympatyk LeonClub
 
Posty: 2959
Dołączył(a): 29 marca 2004, 19:36
Lokalizacja: Kępno
Auto: AUDI A5 2.0TFSI+
Silnik: benzyna 2.0 turbo

Chlapaki

Postprzez Cielmus » 12 stycznia 2011, 20:06

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość założenia chlapaków na przód do leona 1P?
I czy waszym zdaniem nie będzie to za bardzo wieś?

Zastanawiam się nad taką operacją gdyż dokupiłem sobie felgi z za małym ET, i chlapie mi strasznie bok auta prawie,że po sam dach. W zimę to jeszcze nie jest tragicznie ale jak latem się przejadę w upalny dzień to smoła mi się przylepia do lakieru. Szkoda mi auta ;/
Proszę o wyrażenie własnego zdania na ten temat..
Był:
Seat Leon 1.6 Bp+LPG 2000r.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 2002r.
Seat Leon 1.9 TDI 2010r.
Jest:
Set Leon 5F 1.5 TSI 2018
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Cielmus
Signo
Signo
 
Posty: 114
Dołączył(a): 16 października 2007, 21:32
Lokalizacja: LKR/LOP
Region: lubelskie
Auto: Seat Leon 5F
Silnik: CJXA 2.0

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez noktoto » 12 stycznia 2011, 20:18

viewtopic.php?t=14079

W skrócie:

Cielmus napisał(a):Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość założenia chlapaków na przód do leona 1P?

Istnieje.

Cielmus napisał(a):I czy waszym zdaniem nie będzie to za bardzo wieś?

Będzie, aczkolwiek znam gorsze mody ;)
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
noktoto
Cupra
Cupra
 
Posty: 2513
Dołączył(a): 22 lipca 2008, 21:46
Lokalizacja: Mazowieckie
Auto: GTI Performance
Silnik: benzyna 2.0 turbo

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez Cielmus » 12 stycznia 2011, 20:32

sorki nie zauważyłem tego tematu,może dlatego, że szukałem pod nazwą chlapaki.
Był:
Seat Leon 1.6 Bp+LPG 2000r.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 2002r.
Seat Leon 1.9 TDI 2010r.
Jest:
Set Leon 5F 1.5 TSI 2018
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Cielmus
Signo
Signo
 
Posty: 114
Dołączył(a): 16 października 2007, 21:32
Lokalizacja: LKR/LOP
Region: lubelskie
Auto: Seat Leon 5F
Silnik: CJXA 2.0

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez robson86 » 31 października 2012, 23:00

Sam się niesmiało zastanawiam nad chlapaczami, chociaż po przeczytaniu kilku postów troszkę mnie odciągneło od nich. Założyłem felgę o mniejszym ET i oponka wystaje troszke bardziej (ok. 2 cm szerzej niż seria )niż seria stąd boję się, że jakieś ewentualne kamyczki będą niszczyły mi lakier.
Mam pytanie odnośnie folii które montuje się fabrycznie na Passaty, Skody itd. Może gdyby po pasku takiej folii przeźroczystej przykelić na każdy błotnik ochroniło by mi coś?
Co myślicie?
Prośba o poradę :-P
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
robson86
Stella +
Stella +
 
Posty: 38
Dołączył(a): 18 sierpnia 2012, 21:19
Auto: Leon II 1P

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez pampi » 31 października 2012, 23:19

Kiedyś mi ktoś proponował oklejanie całego auta taka folią...serio :D ale nad maska sie zastanawiam.
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
pampi
Cupra
Cupra
 
Posty: 2315
Dołączył(a): 24 marca 2010, 16:58
Auto: C300
Silnik: benzyna 2.0 turbo

Re: Chlapacze w 1P

Postprzez robson86 » 31 października 2012, 23:47

Znajomy na a4 cabrio srebrną poklejoną białą folią właśnie, póki nie wiedziałem o tym myślałem że seria z salonu :-P
Dobrze zrobione wygląda świetnie :-P
Ale kawałki małe przy kołach powinny jakotako ochronić blache przed odpryskami nie :?:
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
robson86
Stella +
Stella +
 
Posty: 38
Dołączył(a): 18 sierpnia 2012, 21:19
Auto: Leon II 1P


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości