Niestety mam zbity prawy halogen ,kamień , jak wymienić go na nowy ? Czy trzeba dostać się się do koła i nadkola czy może przednią kartkę można jakoś wyjąć o wymienić ?
mpuzon, Bylo gdzies na forum. Okrecasz jedną śrubę z przedniej kratki halogenu/zderzaka, wyciągasz kratke (troche trzeba pociągnąć i powinna wyskoczyć), potem wykręcasz 3 śruby halogena i odpinasz wtyczke - i halogen masz wyciągniety.
mpuzon, o ile pamietam to jest w rogu kolo tablicy rejestracyjnej, widac na tym zdjeciu otwor - ten ciemny z lewej strony w rogu. Ten jasny sluzy do regulacji ustawienia i przy demontazu sie nie przydaje.