Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez mpuzon » 21 września 2011, 07:36
Witam,
Niestety mam zbity prawy halogen ,kamień

, jak wymienić go na nowy ? Czy trzeba dostać się się do koła i nadkola czy może przednią kartkę można jakoś wyjąć o wymienić ?
dzięki za pomoc
-
Zobacz Profil
mpuzon
- Stella +

-
- Posty: 32
- Dołączył(a): 30 marca 2008, 20:47
- Lokalizacja: Gdańsk
- Auto: Seat Leon II 1.4 TSI
przez zwirek75 » 21 września 2011, 07:51
mpuzon, Bylo gdzies na forum. Okrecasz jedną śrubę z przedniej kratki halogenu/zderzaka, wyciągasz kratke (troche trzeba pociągnąć i powinna wyskoczyć), potem wykręcasz 3 śruby halogena i odpinasz wtyczke - i halogen masz wyciągniety.
Tomek
-
Zobacz Profil

zwirek75
- Sport

-
- Posty: 777
- Dołączył(a): 22 grudnia 2008, 14:34
- Lokalizacja: Kraków
- Auto: VW Golf 7R
- Silnik: CJXA 2.0
-
przez mpuzon » 21 września 2011, 08:00
dzięki, tylko jakoś nie mogę namierzyć tej śrubki
-
Zobacz Profil
mpuzon
- Stella +

-
- Posty: 32
- Dołączył(a): 30 marca 2008, 20:47
- Lokalizacja: Gdańsk
- Auto: Seat Leon II 1.4 TSI
przez zwirek75 » 21 września 2011, 08:22
mpuzon, o ile pamietam to jest w rogu kolo tablicy rejestracyjnej, widac na tym zdjeciu otwor - ten ciemny z lewej strony w rogu. Ten jasny sluzy do regulacji ustawienia i przy demontazu sie nie przydaje.

Tomek
-
Zobacz Profil

zwirek75
- Sport

-
- Posty: 777
- Dołączył(a): 22 grudnia 2008, 14:34
- Lokalizacja: Kraków
- Auto: VW Golf 7R
- Silnik: CJXA 2.0
-
Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość