przez domin93 » 14 czerwca 2012, 18:40
Właśnie wyjąłem całą lampkę z samochodu i rozebrałem. Budowa tego jest bardzo prosta ale mam pytanie przycisk i styki wysmarowane są jakąś czerwoną maziają czy jest to smar czy coś co poprawia przewodzenie???
-- 14 czerwca 2012, 19:32 --
-- 14 czerwca 2012, 19:40 --
A a co do usterki to winowajcą jest mały dzyndzel który trzyma blaszkę stykową i blaszka zamiast przeskakiwać wygina się , ale na 100% bd wiedział czy to to jak posklejam i zmontuję.