Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

Postprzez michol » 11 maja 2012, 11:41

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że nie gaśnie oświetlenie wnętrza. Czy to wskazuje na uszkodzony moduł komfortu? I jeszcze jedno- na ciepłym silniku bardzo cieżko pali- trzeba dodać gazu na starcie- czujnik położenia wału?
Zobacz Profil
michol
Stella
Stella
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 maja 2012, 11:37
Auto: Leon II

Reklama

Re: Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

Postprzez Andre » 11 maja 2012, 12:12

u mnie kiedys tez swiecilo oswietlenie wnetrza bez przerwy a winna byla lampka...
leon 2 FR TDi + 200KM/405NM
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Andre
Sport
Sport
 
Posty: 499
Dołączył(a): 11 sierpnia 2007, 22:05
Lokalizacja: Wroclaw
Auto: leon II TDi FR+

Re: Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

Postprzez michol » 11 maja 2012, 12:20

zwarcie na stykach?
Zobacz Profil
michol
Stella
Stella
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 maja 2012, 11:37
Auto: Leon II

Re: Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

Postprzez Andre » 11 maja 2012, 13:16

nie wiem bo wtedy auto bylo na gwarancji wymienili na nowa, umnie jest szyberdach jest troche inna chyba.
leon 2 FR TDi + 200KM/405NM
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Andre
Sport
Sport
 
Posty: 499
Dołączył(a): 11 sierpnia 2007, 22:05
Lokalizacja: Wroclaw
Auto: leon II TDi FR+

Re: Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

Postprzez domin93 » 13 czerwca 2012, 17:37

Witam prosiłbym o rozwinięcie tematu osoby które miały taki sam problem i zdołały go usunąć. Ja od jakiegoś tygodnia mam identyczny problem. Za pomoc z góry dziękuje.
Pozdrawiam domin93
Zobacz Profil
domin93
Stella
Stella
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 grudnia 2011, 14:07
Auto: Leon II

Re: Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

Postprzez noktoto » 13 czerwca 2012, 19:19

Znany problem z przełącznikiem, też to miałem. ASO w ramach gwarancji wymieniło całą lampkę, nie wiem czy da się to naprawić w inny sposób.
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
noktoto
Cupra
Cupra
 
Posty: 2513
Dołączył(a): 22 lipca 2008, 21:46
Lokalizacja: Mazowieckie
Auto: GTI Performance
Silnik: benzyna 2.0 turbo

Re: Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

Postprzez domin93 » 14 czerwca 2012, 08:38

Czyli trzeba rozkręcić i sprawdzić?? A wie ktoś jak ściągnąć tą lamkę napewno trzeba zdjąć szybkę ale czy normalnie się ją wyciąga z podsufitki i czy jest na jakichś szybkozłączkach?
Zobacz Profil
domin93
Stella
Stella
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 grudnia 2011, 14:07
Auto: Leon II

Re: Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

Postprzez noktoto » 14 czerwca 2012, 08:42

Po prostu się ją wyciąga.
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
noktoto
Cupra
Cupra
 
Posty: 2513
Dołączył(a): 22 lipca 2008, 21:46
Lokalizacja: Mazowieckie
Auto: GTI Performance
Silnik: benzyna 2.0 turbo

Re: Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

Postprzez pkonrad » 14 czerwca 2012, 08:51

domin93, pociągnij mocno z prawej lub lewej strony i cała lampka wyjdzie.
Seat Leon 1P FR 2.0 TFSI
200KM --> 280KM
280NM --> 385NM
Powered by Obrazek
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
pkonrad
Sympatyk LeonClub
 
Posty: 3226
Dołączył(a): 8 grudnia 2008, 23:39
Lokalizacja: małoPOLSKA
Auto: Leon 1P FR TFSI
Silnik: BWA 2.0

Re: Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

Postprzez domin93 » 14 czerwca 2012, 18:40

Właśnie wyjąłem całą lampkę z samochodu i rozebrałem. Budowa tego jest bardzo prosta ale mam pytanie przycisk i styki wysmarowane są jakąś czerwoną maziają czy jest to smar czy coś co poprawia przewodzenie???

-- 14 czerwca 2012, 19:32 --



-- 14 czerwca 2012, 19:40 --

A a co do usterki to winowajcą jest mały dzyndzel który trzyma blaszkę stykową i blaszka zamiast przeskakiwać wygina się , ale na 100% bd wiedział czy to to jak posklejam i zmontuję.
Zobacz Profil
domin93
Stella
Stella
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 grudnia 2011, 14:07
Auto: Leon II


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości