Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Woda po myciu na dywaniku kierowcy

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Woda po myciu na dywaniku kierowcy

Postprzez igorpl » 3 sierpnia 2012, 20:55

Witam
Spotkal sie ktos z podobnym problemem (widzialem problem w 1m, ale nic w 1p)?

Po myciu, deszczu widze ze leci do srodka woda, jakby nad pedalami, leci pod plastikiem nad pedalami.
Zobacz Profil
igorpl
Signo
Signo
 
Posty: 158
Dołączył(a): 4 stycznia 2008, 01:47
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: LEO II

Reklama

Re: Woda po myciu na dywaniku kierowcy

Postprzez Misiek » 3 sierpnia 2012, 21:20

Mam auto ok trzy lata i nie spotkałem się jak również nie słyszałem o podobnym problemie. Posprawdzaj na "grodzi" (za silnikiem) czy nie ma jakiś dziur. Wchodzą tam kable, za akumulatorem i powinno to być wszystko dobrze zabezpieczone.
Obrazek
Był świetny FR STYLE 2.0 TDI+ by DYNOSOFT :arrow: Leon
Jest nowy 5F'ST FR1.8 TSI My2018 :arrow: Leon
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Misiek
Moderator LC Team
Moderator LC Team
 
Posty: 2334
Dołączył(a): 18 listopada 2009, 18:58
Lokalizacja: PL
Region: śląskie
Auto: leon 5F FR
Silnik: benzyna 1.8 turbo


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości