Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez igorpl » 3 sierpnia 2012, 20:55
Witam
Spotkal sie ktos z podobnym problemem (widzialem problem w 1m, ale nic w 1p)?
Po myciu, deszczu widze ze leci do srodka woda, jakby nad pedalami, leci pod plastikiem nad pedalami.
-
Zobacz Profil
igorpl
- Signo

-
- Posty: 158
- Dołączył(a): 4 stycznia 2008, 01:47
- Lokalizacja: Bydgoszcz
- Auto: LEO II
przez Misiek » 3 sierpnia 2012, 21:20
Mam auto ok trzy lata i nie spotkałem się jak również nie słyszałem o podobnym problemie. Posprawdzaj na "grodzi" (za silnikiem) czy nie ma jakiś dziur. Wchodzą tam kable, za akumulatorem i powinno to być wszystko dobrze zabezpieczone.

Był świetny F
R STYLE 2.0 T
DI+ by
DYNOSOFT
LeonJest nowy 5F'ST
FR1.8 TSI My2018
Leon
-
Zobacz Profil

Misiek
- Moderator LC Team

-
- Posty: 2334
- Dołączył(a): 18 listopada 2009, 18:58
- Lokalizacja: PL
- Region: śląskie
- Auto: leon 5F FR
- Silnik: benzyna 1.8 turbo
Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość