Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Gasnące podświetlenie wskaźnika temperatury oraz paliwa

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Gasnące podświetlenie wskaźnika temperatury oraz paliwa

Postprzez kobe » 17 września 2012, 07:17

Witam, czy ktoś spotkał się z gasnącymi wskaźnikami paliwa oraz temperatury? W zasadzie po odpaleniu auta wszystko jest ok, po przejechaniu kilkunastu kilometrów gasną, zauważyłem również, że wysoka temperatura zewnętrzna otoczenia powoduje że, potrafią się nie zapalić :-) . Pozostałe elementy podświetlenia działają poprawnie. Będę wdzięczny za jakieś sugestie...

pozdrawiam
Zobacz Profil
kobe
Stella
Stella
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2 marca 2011, 20:51
Lokalizacja: Lublin
Auto: LEON 1P

Reklama

Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości