Witam, czy ktoś spotkał się z gasnącymi wskaźnikami paliwa oraz temperatury? W zasadzie po odpaleniu auta wszystko jest ok, po przejechaniu kilkunastu kilometrów gasną, zauważyłem również, że wysoka temperatura zewnętrzna otoczenia powoduje że, potrafią się nie zapalić

. Pozostałe elementy podświetlenia działają poprawnie. Będę wdzięczny za jakieś sugestie...
pozdrawiam