Mam pewien problem z moim leonem, mianowicie po wejściu do środka i przekręceniu kluczyka zapalają sie swiatła i nie mogę ich w żaden sposób wyłączyć. Szukałem wcześniej na forum ale nie znalazłem zadngo tematu o podobnym problemie
Miał może ktoś podobny problem lub zna jego przyczynę??







