Zastanawiam sie nad zakupem chlapaczy. Czy ktos ma je moze w swoim aucie, bo nie wiem czy czasmi nie zepsuja designu autka
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior




aroslaw75 napisał(a):Ja bym nie zakładał chlapaczy, troche do takiego samochodu opciach ale kto co lubi.











Cielmus napisał(a):Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość założenia chlapaków na przód do leona 1P?
Cielmus napisał(a):I czy waszym zdaniem nie będzie to za bardzo wieś?





Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość