Strona 1 z 1

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 2 listopada 2008, 17:36
przez mpuzon
Czesc,

Zastanawiam sie nad zakupem chlapaczy. Czy ktos ma je moze w swoim aucie, bo nie wiem czy czasmi nie zepsuja designu autka :) ale za to sa praktyczne :)

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 2 listopada 2008, 18:09
przez cypreess
Chlapacze pasują jak dla mnie tylko do białych OZtów :P

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 2 listopada 2008, 19:17
przez mpuzon
Moze i tak ale ja powaznie sie zastanwiam tylko 400 za komplet to drogo troche

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 2 listopada 2008, 19:29
przez aroslaw75
Ja bym nie zakładał chlapaczy, troche do takiego samochodu opciach ale kto co lubi.

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 2 listopada 2008, 19:59
przez biloowa
aroslaw75 napisał(a):Ja bym nie zakładał chlapaczy, troche do takiego samochodu opciach ale kto co lubi.


moim zdaniem to żaden obciach. Mi osobiście chlapacze w leonie się podobają.

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 2 listopada 2008, 20:26
przez AdamTower
chlapacze w leonie ?? :o to jeszcze misia na kierownicę i pokrowce na fotele z Selgrosu....
sorry, za mój cynizm, ale leon to nie lanos :kreci:
bez urazy :piwo:

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 2 listopada 2008, 20:55
przez cypreess
podeślijcie jakieś fotki leona z chlapaczami :D chętnie bym zobaczył :D

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 2 listopada 2008, 21:20
przez noktoto
http://www.seatcupra.net/forums/showthread.php?t=152306

Tak dramatycznie to to nie wygląda. Ja jednak obejdę się bez :)

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 2 listopada 2008, 21:32
przez cypreess
Nie no, wyglada jakby ktoś przygotowywał się do wyscigu cross country :hahaha:

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 2 listopada 2008, 21:43
przez aroslaw75
Ja bym tego do swojego auta nie założył :no:

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 2 listopada 2008, 22:06
przez noktoto
Kolejny temat: pasek uziemiający ;)

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 2 listopada 2008, 22:14
przez cypreess
To ja proponuje dokleić znaczek FSO na front a z tylu napis Leon wymienic na POLONEZ :D:D:D :peace: do tego chlapacze i mamy full wypas :hahaha:

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 2 listopada 2008, 22:25
przez bono
mpuzon, co chlapacze mają wspólnego z usterkami ??

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 3 listopada 2008, 00:11
przez Piotrek_tdi
Masakra jakaś te chlapacze....

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 3 listopada 2008, 08:06
przez cypreess
Chlapniem .... bo uśniem :piwko: haha

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 3 listopada 2008, 09:05
przez mpuzon
Hej,

W sumie to nic nie mają wspólnego z usterkami. Sam niewme dlaczego ten temat tu wrzucilem. Sorki.

Jakos coraz bardziej skutecznie przekonujecie mnie ze to niezbyt dobry pomysl :)

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 3 listopada 2008, 09:15
przez AdamTower
wydzieliłem odrębny temat dot. chlapaczy ;)

Chlapaki

PostNapisane: 12 stycznia 2011, 20:06
przez Cielmus
Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość założenia chlapaków na przód do leona 1P?
I czy waszym zdaniem nie będzie to za bardzo wieś?

Zastanawiam się nad taką operacją gdyż dokupiłem sobie felgi z za małym ET, i chlapie mi strasznie bok auta prawie,że po sam dach. W zimę to jeszcze nie jest tragicznie ale jak latem się przejadę w upalny dzień to smoła mi się przylepia do lakieru. Szkoda mi auta ;/
Proszę o wyrażenie własnego zdania na ten temat..

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 12 stycznia 2011, 20:18
przez noktoto
viewtopic.php?t=14079

W skrócie:

Cielmus napisał(a):Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość założenia chlapaków na przód do leona 1P?

Istnieje.

Cielmus napisał(a):I czy waszym zdaniem nie będzie to za bardzo wieś?

Będzie, aczkolwiek znam gorsze mody ;)

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 12 stycznia 2011, 20:32
przez Cielmus
sorki nie zauważyłem tego tematu,może dlatego, że szukałem pod nazwą chlapaki.

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 31 października 2012, 23:00
przez robson86
Sam się niesmiało zastanawiam nad chlapaczami, chociaż po przeczytaniu kilku postów troszkę mnie odciągneło od nich. Założyłem felgę o mniejszym ET i oponka wystaje troszke bardziej (ok. 2 cm szerzej niż seria )niż seria stąd boję się, że jakieś ewentualne kamyczki będą niszczyły mi lakier.
Mam pytanie odnośnie folii które montuje się fabrycznie na Passaty, Skody itd. Może gdyby po pasku takiej folii przeźroczystej przykelić na każdy błotnik ochroniło by mi coś?
Co myślicie?
Prośba o poradę :-P

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 31 października 2012, 23:19
przez pampi
Kiedyś mi ktoś proponował oklejanie całego auta taka folią...serio :D ale nad maska sie zastanawiam.

Re: Chlapacze w 1P

PostNapisane: 31 października 2012, 23:47
przez robson86
Znajomy na a4 cabrio srebrną poklejoną białą folią właśnie, póki nie wiedziałem o tym myślałem że seria z salonu :-P
Dobrze zrobione wygląda świetnie :-P
Ale kawałki małe przy kołach powinny jakotako ochronić blache przed odpryskami nie :?: