Seat Leon 2008r
1.9 TDi BLS EcoMotive 105KM
Witam,
Niedawno zostałem zmuszony kupić łączniki stabilizatorów do mojego Leona. Widać, że to dosyć prosta konstrukcja, ale często bywa tak, że przy wymianie nie idzie po naszej myśli. Jako laik, chciałbym się za to zabrać sam, tylko nie wiem czy mogą wystąpić jakieś problemy przy wymianie? Podpowiedzcie proszę, czy dam radę sam to wymienić, czy może lepiej zlecić to mechanikowi.
Mogę się tym wzorować? http://naprawa-auta.wieszjak.pl/zawiesz ... atora.html
Edit by oczkolek
Temat o olejach znajduje się tu http://leonclub.pl/forum/viewtopic.php?f=14&t=2919
Pozdrawiam,
Kąkol


