Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Kropki na wyświetlaczu klimatronika

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja, ...

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Kropki na wyświetlaczu klimatronika

Postprzez qrisbi » 19 marca 2009, 00:42

Witam wszystkich
tak jak w temacie nagle w leosiu pojawiły mi sie 2 kropki na wyświetlaczu od klimatronika ktore powoli sie rozrastają.
Nie wiem z jakiej przyczyny powstały być może jakiś napręzen temperatury itp.
Pytanko mam odnosnie kogoś kto zajmuje się naprawą bądz też może pomoc czy sam wyświetlacz jest elementem wymiennym i skąd można go zdobyć.
Nie potrzebuje wymieniać całego modułua podejrzewam takie informacje ogolnie przydały by się na forum
Z góry dzięki za pomoc
PzDr:)
Zobacz Profil
qrisbi
Stella
Stella
 
Posty: 28
Dołączył(a): 10 marca 2008, 12:13
Lokalizacja: wawa
Auto: Leon TDI ASV SIGNO

Reklama

Re: Kropki na wyświetlaczu klimatronika

Postprzez ryto » 19 marca 2009, 23:46

Co prawda nie zajmuję się wyświetlaczami, ale miałem podobny problem...
Moze na razie wstrzymaj się z wymianą - u mnie takie plamy pojawiły sie przy bardzo niskich temperaturach. Parę dni później już ich nie było.... Więc moze to tylko wina temp i problem sam zniknie...

Pozdrawiam.
Tolek II ASV 110KM@148KM (333Nm)
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
ryto
Signo
Signo
 
Posty: 146
Dołączył(a): 30 grudnia 2007, 18:21
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Toledo II ASV

Re: Kropki na wyświetlaczu klimatronika

Postprzez dudekv » 20 marca 2009, 07:18

Nie sądzę żebyś zdobył sam wyświetlacz.
Climatronic się wylewa i nic mu już nie pomoże!
"Używki" nie są drogie wiec wybór prosty!
Zobacz Profil
dudekv
Sympatyk LeonClub
 
Posty: 244
Dołączył(a): 8 grudnia 2007, 16:45
Lokalizacja: Łódź
Auto: Q7 V8 TDI

Re: Kropki na wyświetlaczu klimatronika

Postprzez qrisbi » 20 marca 2009, 23:38

Było by dobrze gdyby wią okazała się temperatura
W sumie to tak myślałem ze takiej części nie będzie można zdobyć no własnie te moduły widiziałem po 100 juz i chyba tak będe musiał zrobić, ale temacik nadal pozostawie otwarty może jednak jest jakieśinne wyjście
PzDr

[ Dodano: Nie 05 Kwi, 2009 ]
Hello
A jednak kolega miał racje dziwne to bardzo ale te plamy zniknęły i chyba to narawde była wina temperatury znikały powolutku przez 2 tyg aż wkoncu dzisiaj juz ich nie było cuuda panie hehe:)
PzDr zamykam temacik
Zobacz Profil
qrisbi
Stella
Stella
 
Posty: 28
Dołączył(a): 10 marca 2008, 12:13
Lokalizacja: wawa
Auto: Leon TDI ASV SIGNO


Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości