Dane techniczne, osiągi, eksploatacja, ...
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez qrisbi » 19 marca 2009, 00:42
Witam wszystkich
tak jak w temacie nagle w leosiu pojawiły mi sie 2 kropki na wyświetlaczu od klimatronika ktore powoli sie rozrastają.
Nie wiem z jakiej przyczyny powstały być może jakiś napręzen temperatury itp.
Pytanko mam odnosnie kogoś kto zajmuje się naprawą bądz też może pomoc czy sam wyświetlacz jest elementem wymiennym i skąd można go zdobyć.
Nie potrzebuje wymieniać całego modułua podejrzewam takie informacje ogolnie przydały by się na forum
Z góry dzięki za pomoc
PzDr:)
-
Zobacz Profil
qrisbi
- Stella

-
- Posty: 28
- Dołączył(a): 10 marca 2008, 12:13
- Lokalizacja: wawa
- Auto: Leon TDI ASV SIGNO
przez ryto » 19 marca 2009, 23:46
Co prawda nie zajmuję się wyświetlaczami, ale miałem podobny problem...
Moze na razie wstrzymaj się z wymianą - u mnie takie plamy pojawiły sie przy bardzo niskich temperaturach. Parę dni później już ich nie było.... Więc moze to tylko wina temp i problem sam zniknie...
Pozdrawiam.
Tolek II ASV 110KM@148KM (333Nm)
-
Zobacz Profil

ryto
- Signo

-
- Posty: 146
- Dołączył(a): 30 grudnia 2007, 18:21
- Lokalizacja: Warszawa
- Auto: Toledo II ASV
przez dudekv » 20 marca 2009, 07:18
Nie sądzę żebyś zdobył sam wyświetlacz.
Climatronic się wylewa i nic mu już nie pomoże!
"Używki" nie są drogie wiec wybór prosty!
-
Zobacz Profil
dudekv
- Sympatyk LeonClub
-
- Posty: 244
- Dołączył(a): 8 grudnia 2007, 16:45
- Lokalizacja: Łódź
- Auto: Q7 V8 TDI
przez qrisbi » 20 marca 2009, 23:38
Było by dobrze gdyby wią okazała się temperatura
W sumie to tak myślałem ze takiej części nie będzie można zdobyć no własnie te moduły widiziałem po 100 juz i chyba tak będe musiał zrobić, ale temacik nadal pozostawie otwarty może jednak jest jakieśinne wyjście
PzDr
[ Dodano: Nie 05 Kwi, 2009 ]
Hello
A jednak kolega miał racje dziwne to bardzo ale te plamy zniknęły i chyba to narawde była wina temperatury znikały powolutku przez 2 tyg aż wkoncu dzisiaj juz ich nie było cuuda panie hehe:)
PzDr zamykam temacik
-
Zobacz Profil
qrisbi
- Stella

-
- Posty: 28
- Dołączył(a): 10 marca 2008, 12:13
- Lokalizacja: wawa
- Auto: Leon TDI ASV SIGNO
Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości