Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Zestaw glosnomowiacy

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja, ...

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Zestaw glosnomowiacy

Postprzez karolw » 7 marca 2009, 18:18

Gdzie najlepiej i najlatwej moge podpisac zsilanie do zestawu glosnomowiacego ? Chodzi mi o podlaczenie plusa wprost z akumulatora oraz plus po kluczyku ?
Chodzi mi o miejsce takie zebym nie musial zbyt wiele deski rozbierac ..
Zobacz Profil
karolw
Stella
Stella
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 grudnia 2008, 21:34
Lokalizacja: Kraków
Auto: Leon

Reklama

Re: Zestaw glosnomowiacy

Postprzez PiotrekS » 9 marca 2009, 07:32

z lewej strony masz skrzynke z bezpiecznikami, na srodku konsoli kostke od podlaczenia radia, w obu przypadkach jest staly plus, po stacyjce i masa
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
PiotrekS
Sympatyk LeonClub
 
Posty: 979
Dołączył(a): 29 marca 2004, 19:32
Lokalizacja: wlkp
Auto: BVN


Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości