Dane techniczne, osiągi, eksploatacja, ...
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez karolw » 7 marca 2009, 18:18
Gdzie najlepiej i najlatwej moge podpisac zsilanie do zestawu glosnomowiacego ? Chodzi mi o podlaczenie plusa wprost z akumulatora oraz plus po kluczyku ?
Chodzi mi o miejsce takie zebym nie musial zbyt wiele deski rozbierac ..
-
Zobacz Profil
karolw
- Stella

-
- Posty: 30
- Dołączył(a): 7 grudnia 2008, 21:34
- Lokalizacja: Kraków
- Auto: Leon
przez PiotrekS » 9 marca 2009, 07:32
z lewej strony masz skrzynke z bezpiecznikami, na srodku konsoli kostke od podlaczenia radia, w obu przypadkach jest staly plus, po stacyjce i masa
-
Zobacz Profil

PiotrekS
- Sympatyk LeonClub
-
- Posty: 979
- Dołączył(a): 29 marca 2004, 19:32
- Lokalizacja: wlkp
- Auto: BVN
-
Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość