Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Lampy przód

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja, ...

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Lampy przód

Postprzez karol_zary » 23 marca 2009, 20:07

witam wszystkich. Mam do was wszystkich małe pytanko. Mianowicie kupiłem lekko rozbitego Leona i teraz jestem w trakcie remontu . I tu mam mały problem. Mianowicie rama nie była ruszona - giry są nietknięte , belka była lekko skrzywiona więc kupiłem używaną ale prostą. I teraz gdy jest pas założony i lampy błotniki , lampy , maska i błotniki , dodam jeszcze raz wszystko używane nie bite , nie prostowane i oryginalne , tak samo jak i lampy-VALEO. I teraz do problemu . Lampy wychodząc od błotnika mają małą szczelinkę a idąc coraz dalej w stronę nerek mają większą szczelinkę i później ją utrzymują . Dodam ,że zderzak nie był jeszcze założony , ale pytanie o czy szczelinka ma być lekko zmienna czy też cały czas taka sama.Napewno da sie poregulować , ale chce wiedzieć jak jest oryginalnie Najlepiej jak miałby ktoś fotkę , ale z bardzo bliska. Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
Zobacz Profil
karol_zary
Stella
Stella
 
Posty: 12
Dołączył(a): 21 lutego 2009, 08:41
Lokalizacja: Żary
Auto: Seat Leon

Reklama

Re: Lampy przód

Postprzez Kozak » 24 marca 2009, 00:35

karol_zary, nie łatwiej na pierwszym lepszym parkingu obejrzeć to na zywo ??

Szukasz ubezpieczenia ?? Oferta każdego TU

- Ubezpieczenia Komunikacyjne Majątkowe Firmowe
- Ubezpieczenia Ochrony Prawnej - D.A.S.
- Ubezpieczenia Na Życie NNW

Zapraszam na PW
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Kozak
Sympatyk LeonClub
 
Posty: 7481
Dołączył(a): 9 września 2005, 09:58
Lokalizacja: Częstochowa / SKL
Region: śląskie
Auto: BMW
Silnik: inny

Re: Lampy przód

Postprzez kalumet » 24 marca 2009, 06:33

Kozak napisał(a):karol_zary, nie łatwiej na pierwszym lepszym parkingu obejrzeć to na zywo

z tym ogladaniem to ciężko
sam tak chciałem ale co leon to inne szczeliny były
nawet w niebitym leonie widziałem dość duże szczeliny
Obrazek
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
kalumet
Sport
Sport
 
Posty: 779
Dołączył(a): 11 czerwca 2008, 09:51
Lokalizacja: euroregion beskidy
Auto: na dopalaczu

Re: Lampy przód

Postprzez karol_zary » 24 marca 2009, 16:04

kalumet napisał(a):
Kozak napisał(a):karol_zary, nie łatwiej na pierwszym lepszym parkingu obejrzeć to na zywo

z tym ogladaniem to ciężko
sam tak chciałem ale co leon to inne szczeliny były
nawet w niebitym leonie widziałem dość duże szczeliny



dokładnie . problem z tym że nugdy nie wiadomo co stoi na parkingu . Czy dane auto było nie bite i mają być szczeliny takie jak np u mine czy też dane auto przejechało jakieś 50 tyś km na dachu ;)

w tym rzecz. A na allegro też patrzyłem ale nie ma zdjęcia z aż tak bliska aby móc to zobaczyć. No więc nadal czekam na waszą pomoc. Ale powiedzcie mi też , czy to normalne ,że szczeliny przy drzwiach nie idą ciągle równolegle od góry ku dołowi tylko , czy one się zwężają ku dołowi ????
Zobacz Profil
karol_zary
Stella
Stella
 
Posty: 12
Dołączył(a): 21 lutego 2009, 08:41
Lokalizacja: Żary
Auto: Seat Leon

Re: Lampy przód

Postprzez morenowe » 24 marca 2009, 19:01

karol_zary napisał(a):czy to normalne ,że szczeliny przy drzwiach nie idą ciągle równolegle od góry ku dołowi tylko , czy one się zwężają ku dołowi ?? ??


dziwne wydaje mi sie ze one sa rowne tak patrzac u mnie.. ale nie przygladalem sie dokladnie.. pozniej oblukam jak to wyglada...
Zobacz Profil
morenowe
Stella +
Stella +
 
Posty: 94
Dołączył(a): 25 lipca 2008, 12:46
Lokalizacja: Białystok
Auto: Seat Leon


Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość