Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Kozak napisał(a):karol_zary, nie łatwiej na pierwszym lepszym parkingu obejrzeć to na zywo

kalumet napisał(a):Kozak napisał(a):karol_zary, nie łatwiej na pierwszym lepszym parkingu obejrzeć to na zywo
z tym ogladaniem to ciężko
sam tak chciałem ale co leon to inne szczeliny były
nawet w niebitym leonie widziałem dość duże szczeliny

karol_zary napisał(a):czy to normalne ,że szczeliny przy drzwiach nie idą ciągle równolegle od góry ku dołowi tylko , czy one się zwężają ku dołowi![]()

Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości