panowie jak w temacie, które bo mam dylemat ? do tego mam sprężyny Eibach -30mm
teraz jeżdziłem na KYB Agx ale po tym jak traktowałem ostatnio swoje auto (dostawczak na budowe) to tył poleciał
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior






batchko napisał(a):ja mysle ze na serie to B4 styknie ja jezdzilem na -40mm na B6 i nic sie nie dzialo super sie trzymał nic sie nie wylały a cena jest mniejsza niz B8, na moje nie warto przepłacac


batchko napisał(a):ja mysle ze na serie to B4 styknie ja jezdzilem na -40mm na B6 i nic sie nie dzialo super sie trzymał nic sie nie wylały a cena jest mniejsza niz B8, na moje nie warto przepłacac

Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości