No właśnie że klekot męczył mnie częstymi wypalaniami więc tu mam nadzieję będzie dobrze
-- 17 lipca 2019, 06:30 --
Zrobiłem już 5 tyś km i wypalania aktywnego nadal brak

-- 17 lipca 2019, 06:35 --
Zaglądałem przez obd co tam ciekawego się dzieje to przy tym przebiegu nie uzbierał nawet 1 grama sadzy i wystarczyła jedna szybka trasa autostradą i pozostało 9 miligramów sadzy czyli prawie nic