Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior







Oracle napisał(a):Tytuł: 1.8 TSI - korek wlewu oleju - uszczelkaoczkolek napisał(a):Pytanie do posiadaczy 1.8 TSI (CJSA).
Czy macie pod korkiem wlewu oleju uszczelkę gumową albo oring?
Czy powinna być taka uszczelka?
Cześć.
Poniżej podaję linki do zdjęć które zrobiłem. Widać na nich cały silnik - żeby nie było wątpliwości, że to CJSA, okolice wlewu oleju - żeby pokazać, że (wbrew temu, co niedawno ktoś pisał) nie cieknie, no i sam korek.
Oczywiście jest na nim uszczelka i bynajmniej nie jest to o-ring. Uszczelkę zaznaczyłem na żółto - ma ona coś w rodzaju rowka na środku. Na korku poza tą uszczelką nie ma innych gumowych elementów. Samochód z rocznika 2014 - być może później coś się zmieniło w kwestii wyglądu uszczelki.
Mam nadzieję, że pomogłem.![]()
Pozdrawiam.






Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości