Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Tomky napisał(a):Teraz jeżdzę na 195mm ale latem mam zamiar założyć 225mm.Z jakim wzrostem spalania muszę się liczyć,przy analogicznym jak teraz sposobie jazdy?
Tomky napisał(a):Jakie cyferki mają opony z 52 tygodnia 2003 roku?
Czy może to być 5203?


tomek163 napisał(a):az 3 osoby, kurde to sie teraz zasatanowie bo miałem ochote na 17"


pilpi napisał(a):trakcja - bezcenna


gienek napisał(a):Wczoraj załozylem 235/45/17 i calkkowicie inaczej sie jezdzi! Super trakcja, i fajnie pokonuje sie łuczki Pali 1L - max wiecej!







jak sie nie skupie na starcie spod swiatel to mi nawet ibizki 110 robia kolo tylka !
spalanie mam okolo 10,5 litra





janek napisał(a):czy 7,1 litra na 100tkę w mieście

soad7 napisał(a): wychodzi mi 6,5 litra przy regularnym wypalaniu sadzy.


janek napisał(a):soad7 napisał/a:
wychodzi mi 6,5 litra przy regularnym wypalaniu sadzy.
co ile i gdzie powinno sie tego dokonać ?

Zadnego jedynie za odpalanie w niskich temperaturach.czy świece mają wpływ na spalanie?

ja wsiade to niechce zejsc nizej 12 l

zigii napisał(a):a ja mam butki 205 i nie wiem co jest ale jak zone jezdzi (Toledo) to pali średnio 8,5 - a iak ja wsiade to niechce zejsc nizej 12 l. , tez macie takie komputry co sie dostosowywują do ciezaru kierowcy?

Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości