przez michusos » 1 września 2004, 09:55
Wiatm wszystkich klubowiczów, kupiłem nowe autko kiedyś po pierwszych tysiacach była zmiana oleju , a teraz aso powiedzialo mi ze mam przyjechac dopiero po 15 tys., choć samochód pokazywał juz serwos po 5 tys. dzowniac dowiedzialem sie ze przy zakupie nie przesuneli inspekcji, o co tu chodzi?