Czy ktoś demontował gałkę zmiany biegów w nowym Leonie. W Renault Megane demontowało się jak w Leonie 1 .(ściskamy ramkę i do przodu) Nie dałem rady zdjąć mieszka . Bolą mnie palce po kilku próbach
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior



Psiko napisał(a):Jak dojdzie i będzie pasowała to napiszę
Psiko napisał(a):Powiem tak trochę ryzykuję (kupiłem gałkę od ibizy FR)






BoRaS napisał(a):GratkiTakie gadzety dodaja autku uroku



















Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość