Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


jackold napisał(a):jest jedna rada trzeba zdjąć instalacje lpg i bedzie po klopocie:d



LeonBen napisał(a):padły wtryskiwacze gazu KEIHIN'a, na razie poszły do czyszczenia (ok. 250zł ) jak nie pójdzie to nowe

kalumet napisał(a):LeonBen napisał(a):padły wtryskiwacze gazu KEIHIN'a, na razie poszły do czyszczenia (ok. 250zł ) jak nie pójdzie to nowe
na wtryski nie masz gwarancji![]()
z tego co kojarzę to powinno być ileś tam kkm, chyba 60 albo 100k ale mogę się mylić i w sumie zalezy to od firmy




, u mnie wariuje po lekkim wciśnięciu gazu. Potem jak puszczam gaz to spada nawet do 500 obrotów. Diagnoza postawiona, że przepustnica. W następną sobotę jadę na czyszczenie i regulację przepustnicy. Wtedy się okaże czy fachowcy mieli rację.






gadula007 napisał(a):Diagnoza postawiona, że przepustnica. W następną sobotę jadę na czyszczenie i regulację przepustnicy. Wtedy się okaże czy fachowcy mieli rację.


Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości