Witam,
Potrzebuje wyjac lewa przednia lampe w moim Leonie, jak to zrobic? Widze 2 torxowe sruby od gory i co dalej? Mam nadzieje, ze nie bedzie trzeba zdejmowac zderzaka, zeby wyjac lampe... Jezeli to ma znaczenie - Leon FR 04r.
Pozdrawiam
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

bez zdjęcia zderzaka nie wymontujesz lampympiachu88 napisał(a):Mam nadzieje, ze nie bedzie trzeba zdejmowac zderzaka, zeby wyjac lampe...

mpiachu88 napisał(a):a jak zdjac zderzak?
mpiachu88 napisał(a):Czy konieczne jest zdjecie calego czy mozna jedna strone delikatnie obluzowac?

mpiachu88 napisał(a):;/ a jak zdjac zderzak?


kruszyna napisał(a):to jak juz tak szczegolowo, to jeszcze za kratkami od halogenow sa sruby


Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość