przez Axee » 23 lutego 2009, 09:40
venx, nalezy sciagnac polke pod kierownica, cala te oslone. Sruby masz z boku, pod pokrywka od bocznych bezpiecznikow i od spodu, przy schowku, pod oslona kierownicy i calkiem po prawej stronie. Przy oslonie kierownicy u gory po lewej i prawej stronie sa dwa zatrzaski, nalezy mocniej pociagnac sciagajac, mocowanie polki na samym dole jest na dwie wsuwki, wychodzi luzno. Mozesz rowniez najpierw wyciagnac wlacznik swiatel. Pokretlo pozycja 0, wcisnij mocno i przekrec w prawo, zablokuje sie, pociagnij calosc do siebie, nastepnie odlacz dwie kostki, na zatrzaskach blokowane sa. Pod polka znajdziesz przekazniki.
Pozdrawiam Axee® LCT
Anna Wiktoria * 05-10-2017 + 17-04-2018