Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior




nixu napisał(a):Orzeł, a równo masz ustawiony zawias?


roosman napisał(a):mozesz mieć tarcze zwichrowaną



Mistic napisał(a):geometire i zbierznośc
Mistic napisał(a):nadkole od strony pasażera jest wytarte



Mistic napisał(a):a wahacz to Ty masz prosty?

Sammael napisał(a):Może Ci zaciski przywieźć na podmianę? leżą i nikt ich nie chce





Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości