Witam,
posiadam w Leonie fabryczny szyberdach. Mam takie pytanie, czy trzeba go jakoś konserwować, smarować itp?? Bo w instrucji napotkałem o tym wzmiankę, ale nie jestem w 100% pewny...
Pozdrawiam
Marcin
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior






kicoro napisał(a):jeszcze koło zawiasów przednich drzwi są takie gumowa krówki do przetykania odpływów

Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości