Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


Kozak napisał(a):przemsi napisał(a):o co chodzi z PowerDisc![]()
ATE Power Disc czyli model nacinanych tarcz produkcji ATE
co tak trudno użyć funkcji SZUKAJ , przecież to wszystko było 100 razy już pisane na forum
viewtopic.php?t=5850&highlight=power+disc
a nawet na alegro jak wpiszesz POWER DISC to od razu otrzymasz
http://www.allegro.pl/item587590772_tar ... _inne.html

przemsi napisał(a):na tarczy jest rant ok 2mm , ja wnioskuje że trzeba powoli zmieniać bo , trochę kierownica bije tak od 140



szmoła napisał(a):Zdziwiło mnie to, że jest tylko jeden


Od dupy strony patrzyłeś. Od zewnętrznej trzeba było to zrobić. Skręć koła na maksa włóż rękę i wyczujesz to.przemsi napisał(a):według mnie jest tam jeden drut od czujnika ABS i przewód hydrauliczny i nic więcej nie ma


Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości