Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior




siepan napisał(a):he he no prosze Was, ja tez mam zielony korek a mam czerwony plyn i jezdze juz sobie tak na nim ze 3 latka i nic, kompletnie nic sie nie dzialo a mam ciezki but o nie raz nie dwa w zakret wchodze z piskiem oponek. a skoro nie widac zadnej roznicy to po co doplacac za zniszczenie plynu i zalanie go nowozakupionym.
pozdrawiam
siepan

16czarny16 napisał(a):a może dlatego zielony?




A jaki masz kolor korka?


a co to znaczy z czerwonym oznaczeniem?





bdbartek napisał(a):Taki korek a płyn czerwony





Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości