Z góry dzieki za odpowiedz
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior





daniel tdi napisał(a): (...) Mamy zamówiną całą linie diagnostyczną (...)
milka napisał(a): (...) chyba tylu warsztatów co ja to nikt we Wrocku nie zwiedził (...)
leo napisał(a):(...) wczesniej pracowali u mnie w firmie, potem otworzyli swoja





leo napisał(a):pshemo, gratuluje wyboru! Bylem dzisiaj u chlopakow w warsztacie i widzalem Twojego Leonka
leo napisał(a):powinienes juz chyba najzupelniej legalnie i oficjalnie przystapic do klubu


barth napisał(a):Pogadaj z danielem_tdi napewno cos poradzi tobie! Ja tylko moge powiedziec zebys unikał pseudotuningowej firmy MX

To chyba jestes ostatni naiwny ale to twoj problem - my nie polecamy tego zakładu i tyle i niech tak pozostanie.Kawas napisał(a):barth napisał(a):Pogadaj z danielem_tdi napewno cos poradzi tobie! Ja tylko moge powiedziec zebys unikał pseudotuningowej firmy MX
o a mógłbyś powiedzieć czym cię zawiodła?
ja wszystko robie w MX i jestem b.zadowolony![]()
pytam z czystej ciekawości.

Kawas napisał(a):no to wiele rzeczowego nie napisałeś.. panie bramkarzu!
Kawas napisał(a):nie jesteś w stanie powiedzieć czy jestem naiwny czy nie bo mnie nie znasz.
Kawas napisał(a):modyfikacje przeprowadzone w mx dały przyrosty mierzone na hamowni, więc dla mnie jest jak najbardziej ok.
Kawas napisał(a):poza tym pytałem Barth'a
Kawas napisał(a):a czy ty coś robiłeś w mx'ie?


Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość