przez camilo » 12 września 2009, 18:33
Jak w temacie, mam do wymiany przepływomierz. Nowy już zakupiony, biore sie za wymianę ale napotkałem jeden problem: jak wypiąc ze starego przepływomierza tą "wtyczkę"

Prosze o łopatylogiczne wytłumaczenie

był ASV+, BKD+, ARL+, BWA+, BGB+ a teraz szukam......